ZŠ Ledeč nad Sázavou úspěšně hostila šestý ročník Anglické konverzace s Američany

ZŠ Ledeč nad Sázavou úspěšně hostila šestý ročník Anglické konverzace s Američany

 

 

 

 

 

Od 4. do 8. prosince 2023 se Základní škola v Ledči nad Sázavou stala dějištěm již šestého ročníku úspěšné akce v anglickém jazyce. Přihlásilo se 90 nadšených žáků, kteří měli vzácnou příležitost rozvíjet své jazykové schopnosti během pětidenního programu vedeného dvěma zkušenými Američany, Johanem a Tamarou ze společnosti English Focus.

Cílem akce byla podpora komunikace v anglickém jazyce formou poutavých konverzací a aktivit. Jako učitelka anglického jazyka jsem byla svědkem příjemné a přátelské atmosféry, kterou Johan a Tamara vytvořili. Jejich zkušenosti a nadšení přinesly nový rozměr výuce a studenti si tuto formu učení zamilovali.

Všech pět dní proběhlo hladce a bez problémů. Žáci byli aktivně zapojeni, ať už při diskusích, hrách nebo týmových aktivitách. Je radostí vidět, jak studenti rozvíjejí svou jazykovou dovednost s radostí a sebevědomím. Šestý ročník této akce nejen posílil schopnosti žáků v angličtině, ale také utvrdil přesvědčení, že učení může být zábavné a inspirující.

Petra Štěpánková, učitelka anglického jazyka

Přidáno 19. 12. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.