Způsob klasifikace žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

Způsob klasifikace žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

 

 

 

 

Vážení rodiče,

klasifikace žáků za 2. pololetí školního roku bude v naší škole uzavřena ve čtvrtek 18. 6. 2020. Hodnocení na vysvědčení zůstane ve formě známek (a slovního hodnocení vybraných žáků speciálního oboru), vyučující se budou při hodnocení žáků řídit Vyhláškou MŠMT č. 211 – 2020 o hodnocení vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 – viz § 1 této vyhlášky:

                                                                                           

Hodnocení žáků

 

(1) V základním vzdělávání, středním vzdělávání a vzdělávání v konzervatoři vychází hodnocení výsledků vzdělávání žáka za druhé pololetí školního roku 2019/2020

a) z podkladů pro hodnocení získaných v druhém pololetí v době, kdy žák má povinnost řádně docházet do školy,

b) podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávání na dálku, pokud má pro takové vzdělávání žák podmínky, nebo podpůrně z podkladů pro hodnocení získaných při vzdělávacích aktivitách konaných ve škole v době, kdy žák nemá povinnost řádně docházet do školy, a

c) podpůrně z hodnocení výsledků žáka za první pololetí školního roku 2019/2020.

(2) Pravidla ve školním řádu nebo pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků schválená školskou radou, která jsou v rozporu s odstavcem 1 nebo která neumožňují hodnocení žáků za druhé pololetí školního roku 2019/2020 podle odstavce 1, se nepoužijí.

V Ledči nad Sázavou dne 11. 6. 2020

 

Mgr. Jaroslav Šťastný,

ředitel

Přidáno 11. 6. 2020, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.