„Zimní“ olympiáda ve školní družině

V pátek 9. března 2018 si děti z V. a VI. oddělení školní družiny vyzkoušely netradiční zimní olympijské hry.
„Zimní“ olympiáda ve školní družině

Konaly se v tělocvičně Nádražní a předcházel jim týden, kdy jsme si o ZOH povídali, kreslili jsme olympijské kruhy a sporty, vysvětlili jsme si myšlenku olympijských her a objasnili pojem „Paralympiáda“.

V rámci naší olympiády měly děti za úkol splnit 5 disciplín – biatlon, jízdu na sáňkách, lední hokej, curling a slalom na lyžích. A protože v naší olympiádě zvítězil každý, kdo měl chuť se bavit, získaly nakonec medaili všechny děti.

Fotografie z olympiády najdete na stránkách ŠD.

J. Vilímovská a J. Kalhotková

Přidáno 27. 3. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.