Zemědělské učiliště Vlašim - Tehov

Předvánoční čas je pro žáky 9. ročníků a jejich rodičů časem nejenom časem příprav na sváteční dny, ale také časem rozhodování, kam po 9. třídě.
Zemědělské učiliště Vlašim - Tehov

Střední školy a učiliště pořádají dny otevřených dveří. Žáci se rozhodují. Z oboru speciální školy v posledních letech odcházejí žáci do Zemědělského učiliště Vlašim - Tehov, na obory opravářské a kuchařské práce. Bývalí žáci nám hlásí úspěchy v učilišti, chlubí se i úspěchy v zaměstnávání. Po ukončení tříletého oboru mnozí pokračují ve studiu nástavbového ročníku. Všichni absolventi získávají po vyučení trvalé zaměstnání. Za učitele speciálního oboru máme z bývalých žáků a jejich úspěchů radost.

Den otevřených dveří.

Přidáno 7. 12. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.