ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD V ZŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU

Ve dnech 22. a 23. ledna 2016 proběhl v budově Základní školy Ledeč nad Sázavou v Komenského ulici zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2016 - 2017. K zápisu se během dvou dní dostavilo 90 zákonných zástupců se svými dětmi.
ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD V ZŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU

Zatím bylo přijato 83 dětí, o odklad zahájení  školní docházky žádá pro své dítě 6 zákonných zástupců. Tři děti se dostaví ještě k dodatečnému zápisu. Do první třídy mohou být  také přijaty děti mladší šesti let po posouzení jejich tělesné a duševní zralosti odborníky. Jedná se o 1 dítě. Již teď je však jasné, že v novém školním roce budou otevřeny tři první třídy.

Fotografie ze zápisu.

 

Mgr. Petra Vágnerová

ředitelka  školy

Přidáno 26. 1. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.