ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD V ZŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU

Ve dnech 23. a 24. ledna 2015 proběhl v budově Základní školy Ledeč nad Sázavou v Komenského ulici zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2015 - 2016. K zápisu se během dvou dní dostavilo 86 zákonných zástupců se svými dětmi.
ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD V ZŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU

Zatím bylo přijato 78 dětí, o odklad zahájení  školní docházky žádá pro své dítě 7 zákonných zástupců. Do první třídy mohou být ještě také přijaty děti mladší šesti let po posouzení jejich tělesné a duševní zralosti odborníky. Jedná se o 1 dítě. Již teď je však jasné, že v novém školním roce budou otevřeny tři první třídy.

 

Mgr. Petra Vágnerová, ředitelka  školy

Přidáno 28. 1. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.