Zápis dětí do 1. tříd ZŠ pro školní rok 2018/19

Zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2018/19 v ZŠ Ledeč nad Sázavou se uskuteční 6. a 7. dubna 2018 v budově školy v Komenského ulici - v pátek 6. dubna v době od 14 do 17 hod., v sobotu 7. dubna v době od 8 do 11 hod.
Zápis dětí do 1. tříd ZŠ pro školní rok 2018/19

K zápisu se dostaví zákonný zástupce s dítětem, k zápisu je třeba rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce dítěte.
 

 

Povinná školní docházka ve školním roce 2018/2019 začíná pro děti narozené

od 1. 9. 2011 do 31. 8. 2012. Výjimečně mohou být zapsány i děti narozené  do 30. 6. 2013 (podmínkou přijetí dítěte narozeného v období od září do konce prosince 2012 k plnění povinné školní docházky je doporučující vyjádření školského poradenského zařízení, podmínkou přijetí dítěte narozeného od ledna do konce června 2013 jsou doporučující vyjádření školského poradenského zařízení a odborného lékaře, které k žádosti o přijetí přiloží zákonný zástupce).

K zápisu se musí dostavit zákonní zástupci dítěte i v případě, že budou žádat o odklad. Žádost o odklad musí být doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

Zápis se skládá z formální části (údaje o žákovi a zákonném zástupci) a motivační části (cílené aktivity zaměřené na zhodnocení určitých dovedností dítěte).

 

Příloha: Kritéria přijetí dětí do 1. tříd

 

Všichni pedagogičtí pracovníci naší školy se už moc těší na nové žáky.

 

V Ledči nad Sázavou 6. 3. 2018

 

Mgr. Jaroslav Šťastný

ředitel školy

Přidáno 8. 3. 2018, autor: Petra Vágnerová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.