Zápis dětí do 1. tříd ZŠ pro školní rok 2015-2016

Zápis dětí do 1. tříd pro školní rok 2015-2016 ZŠ Ledeč nad Sázavou se uskuteční 23.1. a 24.1.2015 v budově školy v Komenského ulici, /23.1. v době od 14 do 17 hodin, 24.1. v době od 8 do 11 hodin/.
Zápis dětí do 1. tříd ZŠ pro školní rok 2015-2016

Zápis do 1. tříd se týká  oborů vzdělávání – Základní škola a Základní škola speciální.

  Do Základní školy Ledeč nad Sázavou se zapisují děti z Ledče nad Sázavou a z těchto obcí:

Vrbka, Habrek, Obrvaň, Souboř, Hamry, Ostrov, Hradec, Horní Hradec, Kozlov, Olešná, Leština, Sychrov, Sačany, Kříže, Bělá, Jedlá, Dobrá Voda, Chřenovice, Trpišovice, Koňkovice, Rejčkov a přilehlé osady, Kouty, Bojiště, Veliká, Vilémovice, Pavlov, Bohumilice, Sechov, Přemilovsko, Číhošť, Kynice, Hroznětín, Tunochody, Hlohov, Prosíčka, Nezdín a Kamenná Lhota.

Do 1.ročníku Základní školy v Ledči nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod může být přijat i žák z jiných než výše uvedených obcí.

            K zápisu se dostaví zákonný zástupce s dítětem, k zápisu je třeba rodný list dítěte a občanský průkaz zákonných zástupců dítěte.

            Povinná školní docházka začíná počátkem školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne šestého roku věku, pokud mu není povolen odklad. Dítě, které dosáhne šestého roku věku v době od září do konce června příslušného školního roku, může být přijato k plnění povinné školní docházky již v tomto školním roce, je-li přiměřeně tělesně i duševně vyspělé a požádá-li o to jeho zákonný zástupce. Podmínkou přijetí dítěte narozeného v období od září do konce prosince k plnění povinné školní docházky podle věty druhé je také doporučující vyjádření školského poradenského zařízení, podmínkou přijetí dítěte narozeného od ledna do konce června doporučující vyjádření školského poradenského zařízení a odborného lékaře, která k žádosti přiloží zákonný zástupce.

            Součástí školy je školní družina, provoz je ráno od 6.15 hodin a odpoledne do 16.30 hodin. V činnosti ŠD je široká nabídka kroužků.

            Všichni pedagogičtí pracovníci naší školy se už moc těší na nové žáky.

 

 

                                               Mgr. Petra Vágnerová, ředitelka ZŠ

Přidáno 6. 1. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.