Základní kolo soutěže mladých cyklistů

Základní kolo soutěže mladých cyklistů

 

 

 

 

Dne 4. 5. 2023 proběhlo v naší škole základní kolo soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: test ze znalosti dopravních předpisů a zdravovědy, jízda zručnosti na kole a znalost dopravních značek. Podle výsledků byli vybráni čtyři soutěžící s nejmenším počtem trestných bodů, kteří budou naší školu reprezentovat na okresním kole mladých cyklistů 23. 5. 2023 ve Světlé nad Sázavou.

Vítězové, ale i ostatní účastníci byli odměněni drobnými cenami.  Blahopřejeme!!!

Naší školu bude reprezentovat družstvo ve složení: Prášek Aleš 6. B, Jelínková Kamila 6. B, Pátková Radka 5. C, Kavka Matěj 4. C

 

 Jana Pipková, vychovatelka ŠD

Přidáno 9. 5. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.