Vystoupení Cimbálové muziky Réva

Ve středu 31.10.2018 se pro žáky 1.st. a žáky speciálního oboru uskutečnil koncert cimbálové skupiny Réva.
Vystoupení Cimbálové muziky Réva

Ta nám ukázala, že pomocí lidových hudebních nástrojů, jako jsou cimbál, housle, klarinet a kontrabas, je možné zahrát skladby různých žánrů. Žáci si  nejen poslechli moravské lidové písně nebo Smetanovu Vltavu, ale zazpívali si společně s kapelou známé lidovky i písničky z pohádek, a dokonce si i zatančili na skladby rockové a popové. Celý koncert provázela příjemná atmosféra.

Děkujeme hudební skupině Réva za pěkný zážitek a těšíme se na další.

Fotografie

Radka Melicharová, učitelka 1.st.ZŠ

Přidáno 1. 11. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.