Výsledky výtvarné soutěže Voda je živá

Do výtvarného projektu „Voda je živá“ se přihlásilo 173 žáků I. stupně naší školy. Mezi pracemi byly fotografie, prostorová díla, pastely, akvarely, malby a koláže.
Výsledky výtvarné soutěže Voda je živá

Po dlouhé a obtížné volbě jsou oceněni tito žáci: Václav Pospíšil (1.A), Jan Viktora,Daniel Zavadil, Adéla Livorová (1.C), Hana Štecherová, Tadeáš Ivo Kobos (2.C), Vanesa  Petrů, Jolana Kubátová (3.B),  Zuzana Veselková, Pavlína Bendová, Pavla Časarová(3.C), Nella Pitliaková (4.A), Anna Brabencová, Karolína Kalhotková, Viktorie Sládková, Izabela  Hoskovcová (4.C), Ludie Červínová, Monika Brzoňová, Vanessa  Klemanová (5.A).  Vybraná díla budou  vystavena v prostorách školy.

Všem oceněným  gratulujeme a  ostatním zúčastněným  děkujeme. 

Ukázky prací

Krásné prázdniny přejí

Soňa Pecho a Dana Tůmová, učitelky 1.st. ZŠ

Přidáno 20. 6. 2019, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.