Vyřazování deváťáků

Každý závěr školního roku patří na naší škole především deváťákům. Ti končí svou devítiletou docházku na ZŠ a po přijetí na střední školy považují svou cestu na základce téměř za dokončenou a středem jejich zájmu se stává „vyřazování“.
Vyřazování deváťáků

 

 

 

 

   Letos se slavnostní šerpování deváťáků uskutečnilo v odpoledních hodinách v úterý 29. 6. v arboretu ZŠ. Za tiché a nostalgické hudby žáci slavnostně nastoupili do půlkruhu, připraveni k vyřazení. Fialové a zelené šerpy pak ozdobily naše deváťáky, bílé růže zavoněly do slavnostní atmosféry a blahopřání k dokončení školní docházky zaznělo nesčetněkrát.

   Slavnostního proslovu se ujali Zuzka Černá a Fanda Roubal. Za všechny přítomné spolužáky se rozloučili se svými učiteli a poděkovali jim za jejich obětavou práci, za vstřícnost a trpělivost při vzdělávání, za předané vědomosti a za přípravu na přijímací řízení na SŠ.

   Následně zazněla z úst našich dětí píseň „Nesnáším loučení“ a na závěr celé akce proběhl slavnostní přípitek s hromadným výkřikem: „A je to!“ … A je to za námi, zvládli jsme to!

   Cesty našich deváťáků se posledním školním dnem rozcházejí a my učitelé doufáme, že budou na školní léta vzpomínat jen s radostí a že vzpomínky vykouzlí vždy úsměv na jejich tváři.

   A my třídní učitelky děkujeme našim devítkám za ty úžasné čtyři roky, které jsme s nimi mohly prožít.

Fotografie a video z vyřazování.

 

Rozlučkové video - 9. B.

 

Přejeme našim deváťákům spoustu úspěchů při jejich dalším vzdělávání. Ať veškeré případné  překážky bez obtíží překonají a dosáhnou svého vysněného cíle.

Třídní učitelky devátých ročníků

Přidáno 1. 7. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.