Vyhánění školních strašidel

Ze čtvrtka 15.9. na pátek 16.9. se žáci 4.B a 4.C odhodlali přespat ve škole a vyhnat školní strašidla. Sešli se již v 17 hodin, chvilku si na hřišti zasportovali a pak se všichni odebrali do arboreta, kde si u ohýnku společně zazpívali a opekli špekáčky.
Vyhánění školních strašidel

Když se začalo stmívat, v oknech školy zahlédly děti školní strašidla. Nebyla to jediná strašidla, která děti ve škole viděly. Při stezce odvahy se seznámily například se Žroutem svačinovým, Šmejdilem třídním či Škodolibkou šatnovou… Před spaním si přečetly krátký příběh o strašidlech a zalezly do svých spacáků.

Není třeba se již strašidel ve škole obávat, protože se nám je podařilo všechna vyhnat.

Více fotografií.

Paní učitelky 4.B a 4.C

Přidáno 20. 9. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.