Velikonoční tvoření na I. stupni

Svátky jara se rychle přiblížily a všichni se těšíme na teplé slunečné dny.
Velikonoční tvoření na I. stupni

Žáci na I. stupni si výuku poslední den před velikonočními prázdninami zpestřili projektovým dnem „ Velikonoční tvoření. “ Vyrábění si všichni užívali: zdobili vajíčka, vyráběli zápichy do květináčů, jarní věnečky, zajíčky a spoustu dalších dekorací.

            Zároveň bychom chtěli poděkovat paní Mgr. Sklenářové, která se též poslední týden před svátky jara podílela na navození velikonoční atmosféry a v několika třídách uspořádala pro děti besedy.

Fotografie

Hezké Velikonoce!

 

Paní učitelky I. stupně

Přidáno 30. 3. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.