Vánoční turnaj ve vybíjené

Vánoční turnaj ve vybíjené

 

 

 

    

V úterý 20. 12. 2022 proběhl v tělocvičně naší školy tradiční vánoční turnaj žáků prvního stupně ve vybíjené. Zúčastnily se ho všechny třídy prvního stupně kromě prvňáčků, kteří ještě tuto hru natolik neovládají.

   Žáci ze stejných ročníků si mezi sebou zahráli vždy dva zápasy a atmosféra byla opravdu bouřlivá. Kdo nehrál, ten alespoň fandil. Poděkování patří i všem paním učitelkách, které se podílely na tom, že turnaj proběhl hladce.

    

     Výsledky:

 

  1. místo – 5. A, 4. D, 3. C, 2. B
  2. místo – 5. B, 4. B, 3. B, 2. C
  3. místo – 5. C, 4. A, 3. A, 2. A
  4. místo – 4. C

 

     Přejeme všem žákům i učitelům příjemné prožití Vánoc a do nového roku 2023 pevné zdraví, optimismus a hodně úspěchů.

     Více fotografií.

 

     Jana Hrochová

 

 

Přidáno 21. 12. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.