Vánoční jarmark trochu jinak

Adventní čas jsme na základní škole přivítali již ve čtvrtek 28. 11.
Vánoční jarmark trochu jinak

 Pro veřejnost si žáci připravili několik dílniček, ve kterých představili tradiční české, anglické a ruské Vánoce. Každý host si mohl ozdobit perníčky, skleněné ozdoby, vyrobit si Christmas cracker, vytvořit ruskou novoroční čelenku, napsat své vánoční přání, zajít si do fotokoutku, zasoutěžit si v louskání ořechů a nakoupit vánoční dekorace. Kavárna nabídla příchozím přátelské posezení s vůní cukroví a kávy. Vánoční atmosféru umocnil zpěv koled, který se linul školními chodbami. Jarmark se vydařil. Děkujeme všem, kteří ho navštívili a především těm, kteří se podíleli na jeho přípravě a realizaci. Zvláštní poděkování patří panu Urbánkovi a panu Černému za spolupráci během jarmarku.

p. uč. L. Bejčková a P. Kořínková

foto pan Černý

další foto

Přidáno 12. 12. 2019, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.