Vánoční jarmark na 1.st. ZŠ

S přicházející adventní dobou jsme na 1. stupni naší základní školy v Ledči nad Sázavou uspořádali již tradiční vánoční jarmark.
Vánoční jarmark na 1.st. ZŠ

Příprava byla sice náročná, ale stála za to. Pomáhal skoro každý, kdo měl ruce a nohy.

Nastal ten očekávaný den. Děti si přichystaly prodejní stánky, vystavily adventní věnce, svíčky, ozdoby a mnoho dalších dekorativních předmětů, které vyráběly samy i s pomocí rodičů. Ve dvě hodiny se otevřely brány školy a začaly proudit davy „zákazníků“. Krámečky byly otevřeny do půl páté a vánoční zboží rychle mizelo. Na konci tohoto dne byli všichni „prodávající“ unaveni, ale spokojeni.

Fotografie

S přáním klidně stráveného adventního času

Soňa Nulíčkova , učitelka 1. st. ZŠ

Přidáno 5. 12. 2019, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.