Vánoční besídky na I. stupni

Vánoční besídky na I. stupni

 

 

 

 

 

 

Vánoce jsou již za dveřmi. Ve škole utichl ruch a ze tříd se ozývaly koledy.

Poslední školní den před vánočními prázdninami se v každé třídě konaly besídky. Panovala příjemná nálada. Děti si se svými třídními učitelkami povídaly o vánočních zvycích, vyráběly svícínky a přáníčka, ochutnávaly cukroví a rozdávaly si dárečky. Hlavně se už ale všichni těšili na nadcházející dny volna strávené se svými nejbližšími.

VŠEM PŘEJEME KLIDNÉ, POHODOVÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY A DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ PRO VÁS I VŠECHNY VAŠE BLÍZKÉ.

Více fotografií.

Za paní učitelky I. stupně Soňa Nulíčková

Přidáno 23. 12. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.