Vánoční besídka žáků

Poslední den před vánočními prázdninami se žáci II. stupně sešli v tělocvičně na společné vánoční besídce.
Vánoční besídka žáků

Každá třída do soutěžního klání postavila 6 svých borců. Všichni se snažili vybojovat hlavní cenu v podobě jednodenní exkurze. Třídy se utkaly v několika soutěžních disciplínách. Po rozhodnutí poroty se nejvíce radovali žáci 8. A.

Dalším bodem  programu byla pěvecká soutěž třídních kolektivů. Všechna vystoupení (některé třídy doplnily i tancem) byla oceněna velkým potleskem. Nejlépe své vystoupení zvládla 9. B. Pro žáky bylo připraveno i malé překvapení v podobě vystoupení „pěveckého sboru“, který byl složen z vedení školy, učitelů II. stupně a zaměstnanců školní jídelny a ekonomického oddělení.

Zbytek dopoledne patřil už jen nám a diskotéce.

Velké díky patří těm, kteří se na realizaci besídky podíleli.


Všem žákům a zaměstnancům školy přejeme hodně zdraví do nového roku 2018.

zástupci žákovského parlamentu

Foto

Vánoční besídka očima Martina Černého z 9.B.

 

Přidáno 27. 12. 2017, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.