Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vánoce, Vánoce přicházejí…

 

 

 

 

 

 

Poslední týden před vánočními prázdninami patřil na I. stupni tradičně aktivitám, které jsou spojené s nadcházejícími svátky.

I vyučování probíhalo netradičně: vánoční matematika, čeština, ze tříd se ozývaly koledy, děti si zkoušely různé vánoční zvyky a ochutnávaly cukroví, které s maminkami napekly. K tomuto poslednímu týdnu také patří vyrábění svícínků, různých andílků, přáníček a ozdob na stromeček a vánoční besídky spojené s rozdáváním dárečků.                                                                                                                                             

K velice příjemné atmosféře posledních předvánočních dnů také přispěla svými besedami o Vánocích paní Mgr. Sklenářová a žáci ZUŠ, kteří si se svými paní učitelkami připravili nejen povídání o Vánocích, ale také nám zahráli a zazpívali vánoční písničky a koledy. Za to všem moc děkujeme.

Myslím, že jsme si všichni poslední týden ve škole užili a už se těšíme na Ježíška a na vánoční prázdniny.

Více fotografií.

Za paní učitelky I. stupně Soňa Nulíčková

Přidáno 22. 12. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.