Úspěchy v Okresním kole Anglické Olympiády

Úspěchy v Okresním kole Anglické Olympiády

 

 

 

 

 

V úterý 20. února 2024 se v Havlíčkově Brodě konalo okresní kolo olympiády z anglického jazyka - vzrušující a intelektuálně náročné setkání mladých jazykových talentů. Tato prestižní soutěž, která zkoumá schopnosti studentů v anglickém jazyce prostřednictvím poslechových cvičení, popisu obrázků a vyjádření na určená témata, přilákala pozornost a účast mnoha nadějných lingvistů.

Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií, aby se zohlednily rozdíly ve věku a úrovni studia. Kategorie I., určená pro 6. a 7. ročník, a kategorie II., pro 8. a 9. ročník, poskytly platformu pro zářící výkony našich studentů.

Školní tým z naší školy se nezalekl výzev a odvedl skvělou práci. V kategorii I. vynikla Žaneta Čapková, která získala úžasné třetí místo! A Terka Hanzlíková, jako jedna z nejmladších účastnic, prokázala své schopnosti a vytrvalost a dokázala obstát s hrdostí.

Ve vyšší kategorii II. nás reprezentovala Vendy Hartmanová, která svou úžasnou znalostí anglického jazyka a působivou vytrvalostí dosáhla skvělého čtvrtého místa.

Gratulujeme našim soutěžícím za jejich úsilí, odhodlání a vynikající výsledky. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další úspěchy v budoucnosti!

 

Petra Štěpánková, učitelka anglického jazyka

Přidáno 26. 2. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.