Turnaj ve vybíjené – 1. stupeň

V pátek 16. 12. 2016 se uskutečnil v tělocvičně naší školy již tradiční vánoční turnaj žáků 1. stupně ve vybíjené.
Turnaj ve vybíjené – 1. stupeň

      Turnaj byl rozdělen na dvě části. V první polovině se utkaly mezi sebou týmy druhých a třetích ročníků, ve druhé polovině týmy čtvrtých a pátých ročníků.     Byla radost sledovat, kolik šikovných a nadaných dětí ve škole máme. Pochvalu za bojovnost a snahu si zaslouží úplně všichni. Každý turnaj má ovšem vždy své vítěze a poražené. Jak to tedy nakonec dnes skončilo?

     Výsledky:

2. ročníky

1. místo :  2. A

2. místo :  2. C

3. místo :  2. B

3. ročníky

1. místo :  3. C

2. místo :  3. A

3. místo :  3. B

4. ročníky

1. místo :  4. C

2. místo :  4. B

3. místo :  4. A

5. ročníky

1. místo :  5. A

2. místo :  5. B

3. místo :  5. C

Fotografie.

  Závěrem chci poděkovat všem paním učitelkám, které se podílely na přípravě a zdárném průběhu turnaje, dále žákům 2. stupně, kteří pomáhali s přípravou tělocvičny a všem učitelům i žákům popřát krásné Vánoce plné pohody a odpočinku.

                                                                                                         Jana Hrochová

Přidáno 19. 12. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.