Turnaj ve vybíjené – 1. stupeň

Ve čtvrtek 18. 12. 2014 se uskutečnil v tělocvičně naší školy již tradiční vánoční turnaj žáků 1. stupně ve vybíjené.
Turnaj ve vybíjené – 1. stupeň

      Turnaj byl rozdělen na dvě části. V první polovině se utkaly mezi sebou týmy druhých a třetích ročníků, ve druhé polovině týmy čtvrtých a pátých ročníků.     Byla radost sledovat, kolik šikovných a nadaných dětí ve škole máme. Pochvalu za bojovnost a snahu si zaslouží úplně všichni. Každý turnaj má ovšem vždy své vítěze a poražené. Jak to tedy nakonec dnes skončilo?

     Výsledky:

2. ročníky

1. místo:  2. B

2. místo:  2. C

3. místo:  2. A

3. ročníky

1. místo:  3. B

2. místo:  3. A

3. místo:  3. C

4. ročníky

1. místo:  4. B

2. místo:  4. A

3. místo:  4. C

5. ročníky

1. místo:  5. B

2. místo:  5. C

3. místo:  5. A

     Závěrem chci poděkovat všem paním učitelkám, které se podílely na přípravě a zdárném průběhu turnaje, dále žákům 9. ročníků, kteří pomáhali s přípravou tělocvičny a všem učitelům i žákům popřát krásné Vánoce plné pohody a odpočinku.

 

Fotografie z turnaje.

                                                                                                         Jana Hrochová

Přidáno 26. 12. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.