Turnaj v malé kopané a vybíjené v Chotěboři

2. 10. 2014 se konalo každoroční klání v malé kopané a vybíjené žáků praktického oboru vzdělávání, tentokrát v Chotěboři.
Turnaj v malé kopané a vybíjené v Chotěboři

Za naší školu se zúčastnili - malá kopaná: Michal Kratochvíl, Jakub Semerád, Jaroslav Výborný, Dominik Smejkal, Petr Výborný, Petr Rajdl a Milan Bauer. Družstvo ve vybíjené tvořili: Petr Bubák, Anna Němcová, Jana Smejkalová, Eva Kloudová, Šárka Výborná a Josef Němec.

Družstvo vybíjené obsadilo nakonec 2. místo a „mužstvo“ v malé kopané po dramatickém utkání s vítězem turnaje z Chotěboře 3. místo, když v základním hracím čase skončilo utkání nerozhodně 4:4 a rozhodovaly penalty, ve kterých měli více štěstí na kopačkách právě žáci chotěbořské školy.

Všechny zápasy byly hrány v duchu fair play a všichni účastníci se již těší na další ročník turnaje, který bude v příštím roce pořádat naše škola.  

Více fotografií.

Petr Hořejš

Přidáno 13. 10. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.