Turnaj FLORBAL CUP

15.11. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj FLORBAL CUP starších žáků mezi školami. Okrskové kolo se konalo v Ledči nad Sázavou za účasti 6 škol (gymnázium Ledeč, ZŠ Ledeč, ZŠ Golčův Jeníkov, ZŠ Lánecká, ZŠ Komenská Světlá, ZŠ Vilémov.
Turnaj FLORBAL CUP

Po výborném výkonu našich žáků, kdy za celou dobu turnaje obdrželi pouze jeden gól, se naše škola umístila s přehledem na prvním místě. A mohli jsme se připravovat na okresní kolo v Havlíčkově Brodě.

Okresní kolo se konalo o týden později a žáci naší školy pokračovali ve spanilé jízdě i tímto turnajem.

Bohužel v semifinále, kdy nás soupeř, po vlastní chybě, překvapil rychlým gólem, se hráči nezkoncentrovali a o gól prohráli. V boji o třetí místo zase rozstříleli gymnázium Chotěboř 7:1 a skončili na krásném třetím místě.

Sestava: A. Mašín, M. Kučírek, R. Liška, M. Chlubna, F. Klofáč, J. Čáp, P. Pokorný, M. Kozák, P. Souček, D. Pešek, M. Sedláček.

Přidáno 9. 12. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.