TŘEŤÁCI NA NÁVŠTĚVĚ U HASIČŮ

Poslední květnový den jsme navštívili místní stanici hasičů. Ti si pro nás připravili pestrý program.
TŘEŤÁCI NA NÁVŠTĚVĚ U HASIČŮ

Prohlédli jsme si hasičskou techniku, dozvěděli jsme se o nutném vybavení při výjezdech. Vyzkoušeli jsme si, že není úplně jednoduché pracovat s hydraulickými nůžkami a kleštěmi. Ukázali nám také sílu větru a nezapomněli nás v horku postříkat vodou. Nakonec jsme si mohli vyzkoušet, jak by nám slušela hasičská uniforma. Stanici jsme opouštěli plní dojmů a s obdivem, co všechno musí hasiči umět a zvládat.

Moc děkujeme za příjemné dopoledne a přejeme co nejvíce výjezdů s dobrým koncem

Fotografie

Radka Melicharová, třídní učitelka 3. C  

Přidáno 6. 6. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.