Tradiční jarní zpívání

Jako každoročně se v letošním školním roce zúčastnili žáci speciálního oboru okresní soutěže ve zpěvu. Tentokrát se pořadatelem stala Základní škola a Praktická škola Chotěboř. Soutěžilo se v kategoriích mladší a starší žáci v sólovém a skupinovém zpěvu.
Tradiční jarní zpívání

Za naší školu  soutěžili: Lukáš Och, Sona Marsinszká, Petr Výborný, Marie Čížková v kategorii mladších žáků a Šárka Výborná, Marcel Kárník a Jakub Semerád v kategorii starších žáků.

Ve svých kategoriích si vyzpívali: Lukáš Och 3. místo, Marcel Kárník 2. místo  a Jakub Semerád 3. místo v sólovém zpěvu. Na krásném třetím místě se umístila i skupina ve složení: Lukáš Och, Petr Výborný, Marie Čížková, Sonička Marsinszká a Marcel Kárník. Všichni ocenění byli odměněni diplomy a hezkými věcnými cenami.

Fotografie.

Petr Hořejš

Přidáno 9. 5. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.