Thanksgiving Day - 2. kolo anglické soutěže

Máme tu listopad a s ním i druhé kolo naší anglické soutěže. Tentokrát vás čeká „jen“ najít odpovědi na záludné otázky.
Thanksgiving Day - 2. kolo anglické soutěže

A protože umím být i hodná, dám vám na výběr ze tří možností. Na závěr stačí spočítat počet odpovědí a), b) a c) a můžete jít do finále. Podle instrukcí v zadání si stáhněte správný soubor a „uvařte“ podle něj.  Všechny recepty jsou spojené se Dnem díkůvzdání, ale jen jeden je ten správný. Na závěr se se svým dílem vyfoť a fotku pošli na anglickasoutez@seznam.cz nebo ji doruč na flešce nebo vytištěnou nejpozději do 10. 12. 2018.

A pokud jste nestihli první kolo soutěže a máte zájem hrát o věcné ceny, nevadí, pošlete první kolo opožděně.

Zadání

Ledeč A

Ledeč B

Ledeč C

Hodně radosti z angličtiny i vaření

Petra Holatová, učitelka 2. st. ZŠ

 

Přidáno 13. 11. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.