Thanksgiving Day - 2. kolo anglické soutěže

Opět po měsíci se hlásí vaše angličtinářky s novým kolem anglické soutěže. Tentokrát jsme se rozepsaly trochu více my a vás čeká „jen“ najít odpovědi na naše záludné otázky.
Thanksgiving Day - 2. kolo anglické soutěže

A protože umíme být i hodné, dáváme vám na výběr ze tří možností. Na závěr stačí spočítat počet odpovědí a), b) a c) a můžete jít do finále. Podle instrukcí v zadání si stáhněte správný soubor a uvařte nám podle něj.  Všechny recepty jsou spojené se Dnem díkůvzdání, ale jen jeden je ten správný. Na závěr se se svým dílem vyfoť a fotku pošli na anglickasoutez@seznam.cz nebo nám ji doruč na flešce nebo vytištěnou nejpozději do 5.12. 2014.

Hodně radosti z angličtiny i vaření!

 

Soutěžní otázky.

Ledeč A

Ledeč B

Ledeč C

Radka Melicharová, Petra Holatová

Přidáno 10. 11. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.