Spolupráce se stacionářem Petrklíč

Je třeba snažit se činit druhé lidi šťastnými. To je důvod, proč se již druhým rokem podílela třída V.C na výzdobě vchodu stacionáře v Barborce.
Spolupráce se stacionářem Petrklíč

Téma bylo tentokrát "Zima". Ve škole jsme tvořili obrázky se zimní tematikou i prostorové objekty. Na sv. Kateřinu, v pátek 25.11., jsme za sychravého počasí vyrazili s našimi uměleckými díly na místo určení. Instalace proběhla za přispění celé třídy, někdo stříhal, další měřil, ostatní drželi pěsti. Potom jsme zamávali našim dvěma sněhulákům, sáňkám a společně se budeme těšit na pořádnou zimu.    

Fotografie.

Soňa Pecho a třída V.C

Přidáno 29. 11. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.