Soutěž mladých zdravotníků

Ve čtvrtek 7.5.2015 se žáci IV.třídy - oboru speciálního vzdělávání zúčastnili soutěže mladých zdravotníků v Havl. Brodě. Soutěž, kterou organizoval Oblastní spolek ČČK HB, byla velice dobře připravena.
Soutěž mladých zdravotníků

V oboru speciálních škol družstvo žáků naší školy J. Smejkalová, A. Němcová, M. Bauer a M. Kratochvíl obsadilo 2. místo. Poděkování za účast v soutěži a přípravu na ni patří nejen žákům, ale i paní učitelce Melicharové.
                                                                                                                               
                                                                                                         Mgr. Jitka Pašková

Přidáno 20. 5. 2015, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.