,,Smajlíkové DO-RE-MI“

V úterý, 30. dubna 2019 se uskutečnilo okresní kolo pěvecké soutěže žáků se speciálně vzdělávacími potřebami s názvem ,,Smajlíkové DO-RE-MI“. V tomto školním roce byla pořádající školou ZŠ a PŠ U Trojice v Havlíčkově Brodě.
,,Smajlíkové DO-RE-MI“

 

 

 

 

 

Soutěžilo se ve třech kategoriích:

1. 1.-5. ročník

2  6.-9. ročník a Pr. škola

3.  dvojice, skupiny

Naše škola měla zastoupení ve všech třech  kategoriích. V té první si vyzpíval Lukáš Och ze třetí třídy 3. místo s písní ,,Statistika“.  Marcel Kárník s písní ,,Slavíci z Madridu“, v silné konkurenci druhé kategorie, obsadil také 3. místo a ještě vyzpíval ,,stříbro“ spolu se Šárkou Výbornou a Marií Čížkovou ve třetí kategorii s písní ,,Síla starých vín“.

Cenu sympatie získala pak také skupina ve složení: Marek Vondra, Lukáš Och, Matyáš Koubek, Adélka Zemanová a Soňa Marsinszká s písní ,,Já jsem muzikant“.

Ocenění zpěváci získali diplomy a hezké věcné ceny. Všem účastníkům blahopřejeme k dosaženým umístěním a přejeme, aby jim zpívání dělalo i nadále radost.

Více fotografií.

           

 P. Hořejš

Přidáno 6. 5. 2019, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.