Slavnostní rozloučení deváťáků

V úterý 26. června 2018 proběhlo tradiční Vyřazování deváťáků.
Slavnostní rozloučení deváťáků

Program zahájil proslovem pan ředitel a pan starosta.  V bohatém programu se střídala baletní, taneční a hudební vystoupení se zpěvem. Nejvíce očekávané bylo ale vystoupení „devítek“.  Pro letošní rok si deváťáci vybrali známou ruskou pohádku Mrazík, kterou pojali po „svém.“ Zaslouženě jim patřily dlouhé ovace. Svým vystoupením chtěli pobavit přítomné v sále a to se jim stoprocentně povedlo.  Závěr celého odpoledne již tradičně patřil šerpování  a loučení.

Velké díky patří rodičům, vyučujícím a všem vystupujícím, bez jejich pomoci by nebylo možné program sestavit.

Fotografie.

Se školou se rozloučila bezva parta, na kterou budeme dlouho vzpomínat.

 

                                                                                           Josef Pešek a Zdenka Urbanová, třídní učitelé

Přidáno 2. 7. 2018, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.