Školní výlet IV.C Chřenovice-Podhradí

Na začátku našeho výletu jsme se vypravili vlakem do Kácova, kde jsme si v návaznosti na výuku vlastivědy (průmysl ČR) prohlédli tamní pivovar.
Školní výlet  IV.C Chřenovice-Podhradí

Seznámili jsme se s historií pivovaru a technologií vaření piva, s úspěchem zejména u pánů kluků se setkala ochutnávka piva (samozřejmě nealko).  Zážitkem byl oběd v restauraci, kde si každý objednal (porce smaženého sýra s hranolkami nebo řízek s bramborem zmizel ve většině z dětí beze zbytku) a platil útratu sám ( matematika) a brodění řeky (trocha tělocviku). Na cestě zpět jsme se zastavili ve Zruči nad Sázavou a vyřádili se na hřišti na různých herních prvcích a hlavně šlapacích kárách.

Pak už byl naším cílem areál tábora v Chřenovicích-Podhradí, kde jsme strávili zbytek výletu hrami na hřištích i v lese, koupáním, výtvarničením (savovali jsme trička), opékáním špekáčků a řešením různých úkolů  sportovních, ale i z přírodovědy, vlastivědy a toho, co jsme se dozvěděli během výletu.

Zpět domů jsme se vrátili posázavským pacifikem v pátek odpoledne.

Fotografie

  1. Chaloupková , třídní učitelka 

Přidáno 13. 6. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.