Školní liga miniházené

Ve středu 13. 6. 2018 se konalo závěrečné kolo turnaje školní ligy miniházené.
Školní liga miniházené

Tento turnaj pořádal oddíl házené v Ledči nad Sázavou, s kterým naše škola již druhým rokem úspěšně spolupracuje. 

Žáci se v hodinách tělesné výchovy seznamují  s pravidly házené a trénují jednotlivé herní dovednosti. Učitelé potom vyberou zástupce v jednotlivých ročnících, kteří naši školu reprezentují na turnaji.

     Letošní závěrečné kolo se mělo konat na venkovním hřišti v areálu Základní školy Dolní Kralovice, ale kvůli nepříznivé předpovědi počasí byl turnaj přeložen do haly v Ledči nad Sázavou.

      Našimi tradičními soupeři byli žáci ze základních  škol v Dolních Kralovicích,  Kožlí a Hněvkovicích. Hrálo se ve dvou základních skupinách – 1. až 3. třídy a 4. až 5. třídy. Všechny děti zasluhují pochvalu za předvedené výkony i za to, že se dokázaly vzájemně podpořit.

     Závěrečného předávání cen se zúčastnila reprezentantka České republiky v házené žen paní Hana Kvášová, která začínala s házenou v oddílu Jiskra Havlíčkův Brod. Na závěr se s dětmi i vyfotila a podepsala jim diplomy a medaile.

     Výsledky našich žáků:

 

Kategorie 1. – 3. třídy:   1. místo – SMAJLÍCI – 2. ročníky

                                       3. místo – LVI – 3. ročníky

                                       6. místo – TYGŘÍCI – 1. ročníky

 

Kategorie 4. – 5. třídy:   1. místo – BÍLÍ TYGŘI – 5. ročníky

                                       5. místo – VLCI – 4. ročníky

Fotogeafie

Jana Hrochová, učitelka 1. st.

Přidáno 15. 6. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.