Školní liga miniházené

Školní liga miniházené

 

 

 

 

 

Ve čtvrtek 15. 12. 2022 proběhlo ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou 1. kolo školní ligy miniházené. Navázali jsme společně s pořádajícím oddílem házené v Ledči nad Sázavou na již tradiční turnaj přerušený na tři roky díky covidu.

      Ve školním roce 2022/2023 budou naši školu v jednotlivých kategoriích zastupovat družstva z druhých až pátých ročníků. Žáci si po vzájemné dohodě zvolili názvy družstev – 2. třídy - Vlci, 3. třídy - Tygříci, 4. třídy – Čtvrťáci Ledeč a 5. třídy – Mimoni. Ve stejném složení je čeká ještě jeden turnaj na jaře, ve kterém si opět zahrají s žáky základních škol – Dolní Kralovice, Zruč nad Sázavou, Hněvkovice a Kožlí.

     Dnes hráli všichni s odhodláním a nadšením a pevně věřím, že se turnaj dětem líbil minimálně tak jako nám učitelům, kteří jsme alespoň z plných plic fandili.

  

  Výsledky turnaje:

Kategorie 1. – 3. ročníky:

VLCI – 4. místo

TYGŘÍCI – 1. místo

 

Kategorie 4. – 5. ročníky:

MIMONI – 2. místo

LVI – 5. místo

 

Fotografie z turnaje.

 

Všem přejeme, ať se jim úspěšně daří i v dalším kole.

 

 Jana Hrochová

Přidáno 16. 12. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.