Školní liga miniházené 19.6.2019

Ve středu 19. 6. 2019 se konalo závěrečné kolo turnaje školní ligy miniházené.
Školní liga miniházené 19.6.2019

Tento turnaj pořádal oddíl házené v Ledči nad Sázavou a naše škola s házenkáři již dlouhodobě úspěšně spolupracuje.

     Žáci se v hodinách tělesné výchovy seznamují s  pravidly házené a trénují si jednotlivé herní dovednosti. Učitelé potom vyberou zástupce v jednotlivých ročnících, kteří naši školu reprezentují na turnajích.

     Letošní závěrečné kolo se mělo konat na venkovním hřišti v areálu Základní školy Dolní Kralovice, ale nakonec byl turnaj přeložen do haly v Ledči nad Sázavou.

      Našimi tradičními soupeři byli žáci ze základních škol v Dolních Kralovicích, Kožlí a Hněvkovicích. Hrálo se ve dvou základních skupinách – 1. až 3. třídy a 4. až 5. třídy. Všechny děti zasluhují pochvalu za předvedené výkony, které jsou rok od roku vyrovnanější.  O tom, kdo vyhraje ve skupinách, letos rozhodly až sedmimetrové hody. Prohra o jediný gól proto možná mrzela víc než kdy jindy. Poslední utkání v kategorii 1. – 3. ročník rozhodoval dokonce starosta města Ledče nad Sázavou pan Ing. Zdeněk Tůma.

     Celý turnaj byl zakončen slavnostním předáním medailí a pohárů.

    

     Výsledky našich žáků:

 

Kategorie 1. – 3. třídy:   2. místo – VLCI – 3. ročníky

                                       4. místo – TYGŘÍCI – 2. ročníky

 

Kategorie 4. – 5. třídy:   1. místo – LVI – 4. ročníky

                                       2. místo – MIMONI – 5. ročníky

Fotografie

Jana Hrochová – učitelka 1. st. ZŠ

Přidáno 20. 6. 2019, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.