Sbírání odpadků a překvapivé nálezy

Sbírání odpadků a překvapivé nálezy

 

 

 

 

 

V pátek 12. dubna podpořili žáci druhého stupně a jejich učitelé akci “Čistá Vysočina“. Vyzbrojeni pytli na plasty a na směsný odpad se vydali do různých částí Ledče a okolí, aby pomohli přírodě a lidem od odpadků. Práci nám zpříjemňovalo pěkné počasí. Pytle se rychle plnily a kromě běžného odpadu jako jsou skleněné a PET lahve, plechovky a obaly od jídla, se nám povedlo i několik překvapivých nálezů např. vana, bojler, pneumatiky, kufr, a dokonce i boby. Myslím, že nás všechny překvapilo, co všechno a jaké množství odpadků jsme schopní vyhodit mimo určená místa, kamkoliv v našem okolí. Tak snad se alespoň trochu polepšíme. Děkuji všem, kteří se sběrem pomáhali.

Více fotografií.

Lucie Dvořáková

Přidáno 23. 4. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.