Recitační soutěž na ZŠ Ledeč nad Sázavou

Recitační soutěž na ZŠ Ledeč nad Sázavou

 

 

 

 

 

Dne 22. 1. 2024 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se 32 žáků z 2. - 5. ročníků. V první kategorii 2. a 3. tříd 1. místo obsadil Mikuláš Flégr ze  3. C, 2. místo získala Ema Wolfová ze 3. C a 3. místo patří Valérii Kluchové ze 3. B. V druhé kategorii 4. a 5. tříd obsadila 1. místo Anna Kepková ze 4. A, 2. místo získala Anežka Trýbová ze 4. C a 3. místo patří Ester Pelikánové z 5. B.

Všem dětem, které se soutěže zúčastnily, děkujeme, a vítězům blahopřejeme. Chválíme všechny recitátory za odvahu, pěkný přednes a výběr zajímavých textů.

Dagmar Důbravná, učitelka 1. stupně

Přidáno 22. 2. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.