Recitační soutěž II. stupně

Recitační soutěž II. stupně

 

 

 

 

 

Ve středu 28. února 2024 proběhlo na II. stupni školní kolo recitační soutěže. Své řečnické dovednosti mezi sebou poměřilo 7 žáků (2 se bohužel z důvodu nemoci nezúčastnili). Recitovaly se básně J. Seiferta, J. Kainara, J. Žáčka, V. Hraběte a J. Vrchlického.

Ve 3. věkové kategorii (6. – 7. ročník) se na 1. místě umístila Marcela Radilová z 6.C, 2. místo obsadila Denisa Krupičková ze 7.B a jako náhradnici na 3. místo porota vybrala Kamilu Jelínkovou ze 7.B. Ve 4. věkové kategorii (8. – 9. ročník) bylo obsazeno pouze 1. místo, a to výbornou Vendulou Tesárkovou z 9.C.

Výhercům gratulujeme a budeme jim držet palce v okrskovém kole.

Mgr. Marta Marešová

Přidáno 4. 3. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.