Recitační soutěž

Recitační soutěž

 

 

 

 

 

 

Ve středu 9. března 2022 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže ve Světlé nad Sázavou. Naši školu reprezentovaly 3 žákyně. O to větší překvapením pro ně bylo, když ve velké konkurenci získaly skvělá umístění a postoupily do okresního kola. Rozárie Roulová (6. C) vybojovala 2. místo ve 3. kategorii (6. – 7. ročník) a 4. kategorii (8. – 9. ročník) vyhrála Markéta Kučerová (9. B). Velké poděkování patří i Vendule Hartmanové, která se také soutěže zúčastnila, i přestože nepostoupila do okresního kola, předvedla skvělý výkon.

V okresním kole budeme držet palce!                                                                                                                                                                                

Zdenka Urbanová     

Přidáno 11. 3. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.