Putování za sochami

4. června vyrazili žáci speciálního oboru na výlet. A protože nejraději chodíme do přírody, rozhodli jsme se tentokrát tuto naši zálibu spojit s návštěvou zatopených žulových lomů nedaleko hradu Lipnice, kde vznikla jakási umělecká galerie v přírodě.
Putování za sochami

Prošli jsme všechny parádní výtvory, které zde vytesal pan sochař Radomír Dvořák. Začali jsme „Hlavou XXII“ a postupně si prohlédli „Zlaté oči“, „Bretschneiderovo ucho“ a „Ústa pravdy“. I přes velké teplo se nám lesem šlo krásně. Na závěr jsme stihli i zmrzku, limči  a autobusem se bezpečně vrátili do Ledče.

     

                                                                                    

Jana Krajíčková

Přidáno 7. 6. 2019, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.