První kontrola na hřbitově odpadků

V listopadu jsme založili hřbitov odpadků. Na školním pozemku jsme zakopali různé druhy odpadů s cílem vždy po čase zjišťovat, co se s nimi stalo.
První kontrola na hřbitově odpadků

V tomto týdnu jsme tam v rámci hodiny přírodovědy provedli první kontrolu. Zjistili jsme, že známky rozkladu jsou patrné na papíru  a bioodpadu, trochu rzi se objevilo na plechovce, ale sklo, plasty a zatím i dřevo zůstaly v nezměněné podobě. O těchto kontrolách i stavu, v jakém jsme odpady našli, si povedeme záznamy. Jsme zvědaví, jak budou vypadat před prázdninami, kdy se chystáme znovu kopat. 

Fotografie

A.Chaloupková a třída IV.C

Přidáno 20. 4. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.