Projektový den Naše tělo

Projektový den Naše tělo

 

 

 

 

 

Jaká je funkce některých orgánů v našem těle? Jak pečovat o zdraví? Jaké smysly má člověk? Na tyto otázky a spoustu dalších se zaměřili žáci 1. stupně v rámci projektového dne na téma Naše tělo, který se konal 20. 6.  Děti se rozdělily do skupin po pěti a čekalo je 16 stanovišť, kde plnily různé úkoly a nejen si zopakovaly vše, co se naučily v přírodovědě a prvouce, ale dozvěděly se spoustu nových informací o svém těle.Tento den byl velice poučný a všechny děti si ho užily.

Chtěla bych poděkovat žákům 9. ročníků, kteří nám projekt pomohli zrealizovat.

Více fotografií.

 

Za paní učitelky I. stupně Soňa Nulíčková

Přidáno 24. 6. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.