Projektový den na I. stupni

Pátek 11. 10. proběhl na I. stupni naší školy zcela netradičně. Žádné aktovky, žádné učení v lavicích.
Projektový den na I. stupni

Děti a jejich paní učitelky využily pěkného podzimního dne a vyrazily na celé dopoledne do okolí Ledče. Cílem nebylo jen poznat nejbližší místa v okolí svého města. Nejstarší žáci se dozvěděli, kdo byli skauti, kdo byl J. Foglar. Mladší pozorovali měnící se podzimní přírodu, zopakovali si stromy, jejich plody, a dokonce si i zasportovali. Někteří žáci plnili „bobříka míření“.

 

 

Všichni jsme si dopoledne užili.

Fotografie

Soňa Nulíčková, učitelka I. stupně ZŠ

Přidáno 15. 10. 2019, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.