Projektové vyučování o lese

Projektové vyučování o lese

 

 

 

 

 

V měsíci říjnu proběhly ve čtvrtých třídách tematické programy ve spolupráci s pracovníky Lesů ČR paní ing. Věrou Hessovou a  Vojtou Sedlákem. Program byl zaměřen na život v lese a jeho ochranu a prohloubení znalostí žáků o lese. Třída 4. C si program užila přímo venku v lese na Pavlíkově u Vilémovic. Třídy 4. A, B měly program, vzhledem k nepříznivému počasí, ve třídě a ve školním arboretu. Děti poznávaly a třídily různé přírodniny z lesa, naučily se poznávat i méně známé druhy stromů a keřů, seznámily se s prací lesních hospodářů. Velmi zajímavá byla beseda s panem Převorem. A na úplný konec si ještě zahrály různé pohybové hry.

Fotografie.

Vladimíra Bělohradská

Přidáno 8. 11. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.