Projekt „Tajný život města“

Letošní školní rok jsou čtyři žáci 8. ročníku naší školy (Tomáš Aron, Nikola Bauerová, Kristýna Kolářová a Matěj Vágner) zapojeni do projektu organizovaného pražským sdružením TEREZA za finanční podpory firmy Veolia.
Projekt „Tajný život města“

V rámci projektu používají aplikaci PLANTnet, díky které dokáží rozpoznat spousty druhů rostlin. Tato aplikace je volně stažitelná na mobilní telefony, doporučujeme určitě vyzkoušet. Další část projektu spočívá ve tvorbě Questu (hledačky, šipkované). Žáci absolvovali seminář „Tvorba QUESTŮ“ v Praze. Pro svůj Quest si našli trasu v Ledči nad Sázavou po různých zajímavých zákoutích a  vymýšlí nejrůznější úkoly. Hotový Quest na podzim  zveřejníme v ledečském infocentru pro širokou veřejnost.  

Michal Simandl

učitel přírodopisu

Přidáno 10. 5. 2018, autor: Petra Vágnerová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.