Projekt „bruslení“ pro žáky druhého ročníku ZŠ Ledeč nad Sázavou

ZŠ Ledeč nad Sázavou využila na začátku školního roku 2015-16 nabídku HC Ledeč nad Sázavou pomoci při výuce bruslení žáků školy.
Projekt „bruslení“ pro žáky druhého ročníku ZŠ Ledeč nad Sázavou

Od října 2015 bruslí zájemci z řad žáků druhého ročníku v některých hodinách tělesné výchovy na zimním stadionu v Ledči nad Sázavou nejen se svými vyučujícími, ale i s kvalifikovanými trenéry bruslení pro nejmenší. Projekt je realizován v 10 hodinových lekcích, bude ukončen v březnu 2016. Poplatek 30,- Kč za jednu hodinu byl zvolen s ohledem na to, aby byl pro většinu rodičů přijatelný.

Domníváme se,  že díky spolupráci s HC Ledeč nad Sázavou došlo ke zkvalitnění průběhu výuky bruslení, kdy především v prvních hodinách je třeba se dětem věnovat individuálně. Dětem, které chodí bruslit, se zpestření výuky tělesné výchovy líbí a vedení školy chce ve spolupráci s HC Ledeč nad Sázavou pokračovat.  V budoucím školním roce chceme projekt „bruslení „ nabídnout nejen žákům druhého ročníku, ale i budoucím prvňáčkům.

Mgr. Petra Vágnerová, ředitelka školy 

Přidáno 28. 1. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.