Problémy s webovou aplikací Bakalářů

Problémy s webovou aplikací Bakalářů

 

 

 

 

Vážení rodiče,

zřejmě díky nové verzi (a aktualizaci) Bakalářů došlo 1. 9. 2020 v ranních hodinách k výpadku celého našeho systému. Problém byl v úterý řešen naším koordinátorem ICT s našimi smluvními partnery. Bohužel ale došlo také ke změně nastavení přístupových práv uživatelů v samotných Bakalářích, což se podařilo vyřešit s autory Bakalářů teprve dnes. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Od 1. 9. 2020 navíc přestala být podporována původní mobilní aplikace Bakalářů, takže funkční je pouze nová mobilní aplikace  - Bakaláři Online, kterou je nutno stáhnout a nainstalovat do Vašich mobilních telefonů, popř. odinstalovat původní verzi. Na klasických PC, popř. noteboocích by po Vašem přihlášení na stránkách www.zslns.cz do „Klasifikace“ měla od 3. 9. 15:00 h fungovat nová verze Bakalářů bez problémů. Nepoužívejte prohlížeč Internet Explorer, který již nepodporuje práci s webovou aplikací. V případě ztráty či zapomenutí přístupových hesel se obraťte na svého třídního učitele.

Mgr. Jaroslav Šťastný, ředitel

Přidáno 3. 9. 2020, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.