Přírodovědná soutěž

V pondělí 5. 6. 2017 se v naší škole uskutečnilo regionální kolo přírodovědné soutěže v určování rostlin a živočichů. Soutěže se zúčastnilo 56 žáků třetích, čtvrtých a pátých ročníků školy v Ledči nad Sázavou a školy v Dolních Kralovicích.
Přírodovědná soutěž

 Všichni soutěžící se snažili podat co nejlepší výkony, ale zvítězit mohou jen ti nejlepší. V kategorii 3. třídy to byli:  Kuba Smítka a Jan Pavelka ze ZŠ Ledeč nad Sázavou a  Michal Bulík ze ZŠ v Dolních Kralovicích.   Ze čtvtých tříd byli nejlepší žáci Honzík Vágner ze ZŠ Ledeč, Marie Henemanová ze ZŠ v Dolních Kralovic ích a Viktorka Aronová ze ZŠ Ledeč nad Sázavou.  Poslední soutěžní kategorií byla kategorie pátých ročníků. V té zvitězili : Karel Kouba, Zuzana Černá a Kristýna Urbanová, všichni ze ZŠ v Ledči nad Sázavou. I ostatní soutěžící se snažili .A když to některým nevyšlo letos, věříme, že to zkusí opět za rok.                                                                                                                                                                       

 Všem soutěžícím děkujeme za účast a přípravu na soutěž. Vítězům blahopřejeme a s některými se třeba opět uvidíme v příštím ročníku přírodovědné soutěže.  Děkujeme také paní učitelce Mgr. Petře Drápelové a žákům  7. ročníku Tomáši Aronovi a Matěji Vágnerovi, kteří nám při soutěži pomáhali.

 

Vladimíra Bělohradská a Květa Pidimová učitelky ZŠ .                                             

Přidáno 28. 6. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.